O mnie

DSC_0073-201x300„to nie tylko praca, ale przede wszystkim  powołanie, pasja i nieustająca chęć niesienia pomocy kobietom i ich nowonarodzonym dzieciom”…

W 1996 roku ukończyłam Studium Medyczne zdobywając zawód położnej, a następnie aby pogłębić swoją wiedzę rozpoczęłam  naukę na  studiach magisterskich UJ w Krakowie– uzyskując  w 2012 roku  tytuł magistra położnictwa. Od początku mojej pracy fascynował mnie temat karmienia piersią i dlatego postanowiłam podnieść kwalifikacje w tej dziedzinie. W 2014 roku uzyskałam tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego nadawany przez Centrum Nauki o Laktacji. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom  mogę fachowo i profesjonalnie doradzać kobietom w rozwiązywaniu problemów  związanych z karmieniem piersią. Dla mnie bardzo cenne jest, że mogę w tych trudnych chwilach wspierać mamy i wspólnie z nimi rozwiązywać problemy. Chciałabym, aby karmienie piersią stało się dla rodziców i ich dzieci radosnym doświadczeniem, które pozostanie w  pamięci jako niezwykłe przeżycie.
Na co dzień  pracuję na oddziale położniczo-noworodkowym  w szpitalu im. St.   Żeromskiego, który posiada Certyfikat  Szpitala Przyjaznego Matce i Dziecku. Każdego dnia przepełnia mnie radość i spełnienie, kiedy  uczestniczę w cudzie narodzin, pierwszym kontakcie matki z dzieckiem, pierwszym przystawieniu dziecka do piersi.

By lepiej pomagać swoim podopiecznym, stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach. Prywatnie jestem żoną i mamą kilkunastoletniej Marysi i kilkunastomiesięcznej Rity, które  dostarczają mi wiele szczęścia i radości i pozwalają także bardziej zrozumieć problemy innych  matek.